Описание
Характеристики
Информация для заказа
СРІБНИЙ ПІДВІС СЕРДЦЕ SWAROVSKI
Срібний підвіс Swarovski оригинальный подарок женщине на день влюбленных и 8 марта.
Вставка: кристал Swarovski
| Проба |
925 |
Довжина10.03 (мм) Ширина10 мм Вага1.3 г
Країна виробник Украина.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.3 г |
| Производитель | Александрия |
| Ширина | 10 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 10.3 мм |
| Пол | Женский |
| Количество камней | 1 шт |
| Тематика рисунка/формы | Любовь |
| Толщина | 2 мм |
| Покрытие | Серебро |
| Состояние | Новое |
| Камни вставки | Кристаллы Swarovski |
| Проба | 925 |
| Форма камня | Сердце |
| Цвет металла | Белый |
| Цвет камней | Желтый |
| Вид камня/вставки | Искусственный |
- Цена: 298 ₴


