
Скляна формована іграшка Дід Мороз
- В наличии
- Код: Ф-С040
179 ₴
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
Скляна формована іграшка Дід Мороз
Новорічна ялинкова іграшка "Дід Мороз" любитель діток та дорослих.
Чарівний,казковий новорічний свято у кожного з нас асоціюється з чимось своїм, власним. Але, напевно, у багатьох передчуття свята з'являється при вигляді барвистих, блискучих ялинкових прикрас. А особливо чудових і крихких виробів ― скляних іграшок.
Саме вони, такі знайомі з дитинства, викликають почуття тихої радості, якогось чаклунства, що виникає при одному погляді на райдужний вигляд, що відбилася від скляного боки кульки.
Такі іграшки і зараз користуються величезною популярністю. Кожна така іграшка ― справжня сімейна реліквія, яка запам'ятається на все життя. Маючи в будинку велику колекцію таких іграшок, можна кожен рік, комбінуючи їх, прикрашати свою ялинку в абсолютно неповторному стилі, не таке як у інших.
Якщо Ви ще досі цього не зробили ― зробіть в цьому році! Порадуйте себе і своїх близьких різноманіттям і чарівної казковістю ялинкових прикрас. Адже кожна новорічна іграшка ― це частинка дива, в яке так хочеться вірити під Новий рік.
Матеріал Скло.
Ручна робота (розпис)
Виробництво України.
розміри
Висота 13см
Ширина 7.5см
Діаметр 7см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Стекло |
| Ширина | 7.5 см |
| Длина | 13 см |
| Диаметр | 7 см |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Высота | 13 см |
- Цена: 179 ₴



