
Іграшка на ялинку скляна Чаклун звездочет.
- В наличии
- Код: Ф-Р104
189 ₴
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
Іграшка на ялинку скляна Чаклун звездочет
Чарівний,казковий новорічний свято у кожного з нас асоціюється з чимось своїм, власним. Але, напевно, у багатьох передчуття свята з'являється при вигляді барвистих, блискучих ялинкових прикрас. А особливо чудових і крихких виробів ― скляних іграшок.
Саме вони, такі знайомі з дитинства, викликають почуття тихої радості, якогось чаклунства, що виникає при одному погляді на райдужний вигляд, що відбилася від скляного боки кульки.
Такі іграшки і зараз користуються величезною популярністю. Кожна така іграшка ― справжня сімейна реліквія, яка запам'ятається на все життя. Маючи в будинку велику колекцію таких іграшок, можна кожен рік, комбінуючи їх, прикрашати свою ялинку в абсолютно неповторному стилі, не таке як у інших.
Якщо Ви ще досі цього не зробили ― зробіть в цьому році! Порадуйте себе і своїх близьких різноманіттям і чарівної казковістю ялинкових прикрас. Адже кожна новорічна іграшка ― це частинка дива, в яке так хочеться вірити під Новий рік
Матеріал: Скло
Колір:синій та золото
Виробник: Україна
Ручний розпис
Дліна 14см
Ширіна 6см
Діаметр 4см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Стекло |
| Ширина | 6 см |
| Длина | 14 см |
| Диаметр | 4 см |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Высота | 14 см |
- Цена: 189 ₴


