
влевовправо
Обкладинка на закордонний паспорт Traver child
- В наличии
- Код: 223
215 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка на закордонний паспорт Traver child
Стильний аксесуар для вашого документа, якщо ви любите подорожувати, ми пропонуємо вам таку яскраву обкладинку на загран паспорт.
Подарунок для дівчини,жінки,Дружини.Парня,мужчины,родных и близких. Мила обкладинка на паспорт для коханої дружини на пам'ять.
Подарунок на річницю весілля,подарунок на день Закоханих,8 березня.
Матеріал: еко-шкіра.
Розміри 9,5*13,5*0,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Passporty |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для паспорта |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Белый |
| Количество отделений | 1 |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 215 ₴




