
влевовправо
Новорічний ліхтар "Казкова мить"
- В наличии
- Код: 6016-033
1 689 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новорічний ліхтар "Казкова мить"
Новорічний ліхтар - це чарівний новорічний атрибут, який додає атмосфери свята і дива будь-якому інтер'єру. Новорічний ліхтар світиться затишним святковим світлом. Лунає новорічна музика та діє автоматичний пуск конфетті. Приглядаючись до цієї краси, неможливо не відчути радість і очарування свята. Це чарівний тематичний декор та прекрасний подарунок для дітей, близьких, завдяки якому кожний відчує дивовижні емоції! Завдяки надійній упаковці, Ви можете бути впевненими у збереженні під час транспортування. У комплекті USB-дріт. Працює від 3 АА батарейок.
- Ширина, см17
- Довжина, см8,3
- Висота, см25
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Материал | Полистоун |
| Ширина | 17 см |
| Длина | 8.3 см |
| Цвет | Золотистый |
| Высота | 25 см |
- Цена: 1 689 ₴




