Новинка

влевовправо
Новорічна карусель "Зимове містечко"
- В наличии
- Код: 6016-031
1 589 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новорічна карусель "Зимове містечко"
Новорічна карусель - це чарівна іграшка, яка оживає завдяки чарівному механізму. На ній розміщені мініатюрні будинки, люди та багато зимових деталей. Карусель обертається, іграшкові фігурки на ній рухаються, створюючи відчуття руху та магії. Карусель сяє затишними святковими ліхтариками та лунає новорічна музика. Новорічна карусель - це не лише розважальний аксесуар, але і символ свята, який може зачарувати як дітей, так і дорослих, переносячи кожного у світ казки та Різдва. У комплекті USB-дріт. Працює від 3 АА батарейок.
- Ширина, см17
- Довжина, см16,5
- Висота, см17
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Материал | Полистоун |
| Ширина | 17 см |
| Длина | 16.5 см |
| Цвет | Коричневый |
| Высота | 17 см |
- Цена: 1 589 ₴






