Новинка

влевовправо
Сніжна куля "Новорічне диво"
- В наличии
- Код: 6016-026
1 289 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сніжна куля "Новорічне диво"
Снігова куля - це чарівний новорічний атрибут, який додає атмосфери свята і дива будь-якому інтер'єру. Чарівні сніжинки з атмосферною музикою дарують відчуття радості та очарування свята. Це чарівний тематичний декор та прекрасний подарунок для дітей, близьких, завдяки якому кожний відчує дивовижні емоції! Завдяки надійній упаковці, Ви можете бути впевненими у збереженні під час транспортування. Працює від 3 АА батарейок.
- Ширина, см14
- Довжина, см15,5
- Висота, см18
- МатеріалПолістоун
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Материал | Полистоун |
| Ширина | 14 см |
| Длина | 15.5 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Высота | 18 см |
- Цена: 1 289 ₴



