
влевовправо
Сніжна куля "Черевик з подарунками"
- В наличии
- Код: 6016-022
975 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сніжна куля "Черевик з подарунками"
Заводна снігова куля - це чарівний новорічний атрибут, який додає атмосфери свята і дива будь-якому інтер'єру. Чарівні сніжинки з атмосферною музикою дарують відчуття радості та очарування свята. Це чарівний тематичний декор та прекрасний подарунок для дітей, близьких, завдяки якому кожний відчує дивовижні емоції! Завдяки надійній упаковці, Ви можете бути впевненими у збереженні під час транспортування.
- Ширина, см9,5
- Довжина, см13
- Висота, см16,5
- МатеріалПолістоун
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Материал | Стекло |
| Ширина | 9.5 см |
| Длина | 13 см |
| Цвет | Красный |
| Высота | 16.5 см |
- Цена: 975 ₴



