
влевовправо
Сніжна куля "Святковий черевик"
- В наличии
- Код: 6016-020
975 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сніжна куля "Святковий черевик"
Заводна снігова куля - це чарівний новорічний атрибут, який додає атмосфери свята і дива будь-якому інтер'єру. Чарівні сніжинки з атмосферною музикою дарують відчуття радості та очарування свята. Це чарівний тематичний декор та прекрасний подарунок для дітей, близьких, завдяки якому кожний відчує дивовижні емоції! Завдяки надійній упаковці, Ви можете бути впевненими у збереженні під час транспортування.
- Ширина, см9,5
- Довжина, см14,5
- Висота, см17
- МатеріалПолістоун
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Ширина | 9.5 см |
| Длина | 14.5 см |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Высота | 17 см |
- Цена: 975 ₴



