New 

Хлопавка дитяча поршнева 17,5 см Lucky Party із зірочками
- Немає в наявності
- Код: HB1-0864
139 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хлопавка дитяча поршнева 17,5 см Lucky Party із зірочками
Хлопавка дитяча поршнева 17,5 см Lucky Party із зірочками це пластиковий тубус із поршнем і захисним ковпачком, наповнена конфеті. Хлопавка абсолютно безпечна та може використовуватися починаючи з 3-річного віку! ринцип роботи його простий: відкрийте захисний ковпачок і різко виштовхніть поршень, і в повітря злетить різнобарвне барвисте конфеті! Хлопавка може використовуватися багаторазово, а емоції дитини, яка грає з конфеті, неоціненне. Подаруйте незабутній день своїй дитині!
| Ширина, см: | 4,5 |
| Висота, см: | 4,5 |
| Довжина, см: | 17,5 |
| Цвет: | різнобарвний |
| Матеріал: | пластик, фольга |
| Виробник: | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика свята | Новий рік, День Народження, День святого Валентина, Весілля, Дитяче свято |
| Матеріал | Фольга |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
- Ціна: 139 ₴

