New 2026

влевовправо
Нож ручной работы Финка Волк
- В наличии
- Код: k40
3 099 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нож ручной работы Финка Волк
Матеріал рукояті - дерево граб
Матеріал лиття - латунь
Матеріал леза - нержавіюча сталь марки 95х18
Загальна довжина ножа - 275 мм
Розмір клинка - 150*27*2,4
Ножни в комплекті - натуральна шкіра
Всі наші ножі не являються холодною зброєю.
Ніж можливо додатково укомплектувати подарунковим кейсом.
Під замовлення робимо індивідуальне гравіювання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Материал лезвия | 95Х18 |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 150 мм |
| Длина ножа | 275 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Цвет | Черный |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Материал чехла | Кожа |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 27 мм |
| Ширина лезвия | 2.4 мм |
- Цена: 3 099 ₴






