New 2025

влевовправо
Підвісний декор Хелловін 20 см – Гарбуз у капелюсі, оранжевий
- В наличии
- Код: HD1-3721
149 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний декор Хелловін 20 см – Гарбуз у капелюсі, оранжевий
Підвісний декор у вигляді гарбуза в капелюсі, 20 см, яскраво-оранжевий. Ідеальний для Хелловіну, тематичних вечірок, фотозон та святкового декору. Легкий і зручний у використанні, створює святкову та атмосферну атмосферу.
Характеристики:
-
Тип: підвісний декор
-
Форма: гарбуз у капелюсі
-
Розмір: 20 см
-
Колір: оранжевий
-
Матеріал: легкий і міцний (уточніть, якщо відомо)
-
Використання: Хелловін, святковий декор, фотозони, вечірки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Бумага |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Цвет | Оранжевый |
| Размеры | |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 60 мм |
- Цена: 149 ₴



