New 2026

влевовправо
Ніж ручної роботи Фінка Вовк
- В наявності
- Код: k40
3 099 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж ручної роботи Фінка Вовк
Матеріал рукояті - дерево граб
Матеріал лиття - латунь
Матеріал леза - нержавіюча сталь марки 95х18
Загальна довжина ножа - 275 мм
Розмір клинка - 150*27*2,4
Ножни в комплекті - натуральна шкіра
Всі наші ножі не являються холодною зброєю.
Ніж можливо додатково укомплектувати подарунковим кейсом.
Під замовлення робимо індивідуальне гравіювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 27 мм |
| Ширина леза | 2.4 мм |
- Ціна: 3 099 ₴






