
Довге трикотажне плаття перфорація блакитне 44/46
- В наявності
2 340 ₴
+380 (66) 680-84-11
- +380 (98) 424-00-11
- +380 (66) 680-84-11
- +380 (93) 713-01-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довга трикотажна сукня перфорація блакитна ідеальна форма
• Зручна посадка на фігурі.
• Трикотаж преміумкласу — не просвічується, не парить, не витягується
• У колекції — 5 відтінків.
Розміри: XS/S; M/L Склад: бавовна 70%, акрил 30%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | XS-S |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон сукні | Прилеглого силуету |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 2 340 ₴

